KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13669118
nr 1366 9118
Attila Balla
(f. 1959), Ungern
Blandteknik, 3 st, Signerad, daterad 1990, oramade lösa blad, 97x86 cm
(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:57:56
350 kr